Generatie I
1.a. Tess Rianna KOEHORST, * Oldenzaal (kraamhotel) 13:3:2005 03:13 uur
1.b. Rinke Jan Coen KOEHORST, * Hengelo (ziekenhuis) 18.6.2006 16:52 uur
1.c. Wessel Jan Coenraad KOEHORST, * Hengelo (ziekenhuis) 14:12:2007 17:50 uur
Generatie II
2. Ronnie Gerardus Johannes KOEHORST , ICT-programmeur, directeur B&IT Netwerk BV, Denekamp 281:4:1971, & Huis
Singraven (Dinkelland) 30:12:2005 15:00 uur
3. Jenneke Maria HAMERS, medewerkster B&IT Netwerk BV, * Huis te Brecklenkamp (Denekamp) 12.11.1973
Generatie III
4. Johannes Albertus KOEHORST,
5. Hendrika Maria BUSSCHER, * Tilligte 20:10:1942, huisvrouw,
6. Coenraad Cornelis Maria (III) HAMERS, Master of Science "Educational Training
and System Design" (1995), jeugdherbergbeheerder (1971-1991), gemeenteraadslid
van Denekamp (1978- 1997), wethouder (1986-1994), directeur Telematicaplatform
Twente (1995-2000), ondernemer (1998-2002 ), bestuurder Woningstichting St. Joseph
Denekamp (2000-2001), manager ICTwente N.V. (2000-2002 ), directeur/bestuurder
Stichting woonmaatschappij Dinkelborgh (2001- 2009), * Velsen 21.6.1946, & Velsen 20.2.1970
7. Anna Maria WEBER, kleuterleidster (1968-1971), jeugdherbergbeheerster
(1971-1991), lerares speciaal onderwijs (1991- ), * Velsen 23.05.1947
Generatie IV
8.
9.
10.Johannes Bernardus BUSSCHER, * Tilligte 1885, + Tilligte 1982, landbouwer
11.Johanna LOMAN,
12. Coenraad Cornelis (II) HAMERS, ondernemer, * Velsen 8.3.1919, + Velsen-Zuid Bevrijdingsdag 5 mei 2007, & Velsen
23.8.1945
13. Johanna Theodora POST, * Velsen 17.3.1921
14.
Pieter WEBER, uitvoerder, * Dordrecht 16.4.1900, + Velsen 7.11.1968, &
Velsen .1926
15. Anna Wilhelmina Christina DEMMERS, * Velsen
5.2.1908, + Castricum 11:3:2003
Generatie V
16.
17.
18.
19.
20. Johannes BUSSCHER, * Tilligte 1852, + Tilligte, landbouwer1937
21. Susanna VOSKAMP, * 1860, + Tilligte 1924
22.
23.
24.
Coenraad Cornelis (I) HAMERS, rangeerder en seinhuiswachter NS, * Velsen
17.2.1882, + Velsen 6.1.1955, & Velsen 17.9.1903
25. Sara Maria VAN DEIJCK, * Den Helder 19.8.1884, + Beverwijk 21.1.1962
26.
Cornelis Egbertus POST, ondernemer, * Velsen 18.7.1895, + Haarlem 25.5.1968,
& Velsen 3.10.1918
27. Johanna Theodora WESSEL, * Den Helder 16.4.1898, +
Velsen 10.10.1979
28.
Johannes WEBER, timmerman, * Dordrecht 3.9.1864, + Velsen 20.2.1955, & 2e
Dordrecht 28.9.1892
29. Agatha MELKER, * Egmond aan de Hoef 12.3.1869, +
Velsen 10.9.1956
30.
Cornelis DEMMERS, machinist, * Velsen 18.9.1882, + Velsen 31.7.1926, Velsen
30.11.1905
31. Antje NOOM, * Velsen 10.11.1887, + Velsen 6.12.1991 (met 104
jaar: 'oudste inwoner van Velsen')
Generatie VI
48.
Pieter HAMERS, timmerman, * Beverwijk 2.2.1851, + Beverwijk 14.3.1927, &
Velsen 15.11.1877
49. Dorothea Helena Antonia POST, * Velsen 11.2.1850, +
Beverwijk 2.9.1911
50.
Petrus VAN DEIJCK, sergeant bij de Koninklijke Nederlandse Marine (bootsman), *
Middelburg 11.8.1850, + Velsen 28.12.1912, & Amsterdam
51. Anna Elisabeth
TALBOOM, * Amsterdam 17.1.1853, + Velsen 23.12.1914
52.
Willem Jan POST, landbouwer, arbeider, * Velsen 20.6.1851, + Velsen 21.7.1898,
& Velsen 6.5.1874
53. Keetje ARISZ, * Velsen 21.11.1850, + Velsen
1.4.1921
54.
Johannes Pieter WESSEL, * Den Helder 24.1.1868, + Velsen ?.1.1911
55. Johanna
Theodora BOOM, * 16.4.1868, + Velsen 25.9.1944
56.
Johannes WEBER, stadsdieper, * Wieldrecht/Dubbeldam 17.8.1817, + Dordrecht
26.1.1904, & Dordrecht 23.7.1845
57. Hendrika MOHR, * Dordrecht
31.3.1819, + Dordrecht 14.2.1894
58.
Cornelis MELKER,
59. Immetje DEKKER,
60.
Johannes Franciscus DEMMERS, verlofhouder, * Bergen op Zoom .1843, + Velsen
.1927, & Velsen
61. Geertruida DE GROOT, bierhuishoudster, +
Velsen
62.
Jacob NOOM, arbeider, * Alkmaar 10.5.1864, + Velsen 25.2.1895, & Velsen
9.7.1885
63. Anna Wilhelmina Christina BUIS, * Hoogwoud 22.10.1857, + Haarlem
1948
Generatie VII
96.
Hermanus HAMERS, azijnmakersknecht, * Beverwijk 14.9.1817, + Beverwijk
10.3.1892, & Beverwijk 4.10.1846
97. Margaretha TIMMER, * Uitgeest
13.2.1822, + Beverwijk 12.1.1880
98.
Coenraad Albertus POST, koopman, tapper, * Velsen 4.1.1816, + Velsen 26.10.1905,
& Velsen 24.11.1847
99. Petronella VAN ROOSMALEN, * Uden, + Velsen
25.10.1887
100.
Pierre VAN DEIJCK (geboren als van DIJCK), marineofficier (bootsman), * Turnhout
18.2.1816, + Amsterdam 7.8.1884, & Middelburg 22.6.1838
101. Maria Anna
CASTELIJN, * Middelburg 1815
102.
onbekende vader
103. Sara Maria TALBOOM, naaister, * Amsterdam 10.6.1825, +
Amsterdam 6.5.1891, ( & Amsterdam 10.8.1864 met Antonie Goederman, *
Amsterdam 11.9.1832)
104.
Machiel Antonie POST, koopman, landbouwer, gemeenteontvanger van de gemeente
Velsen ( -1886), * Velsen
17.10.1818, + Velsen 14.6.1886, & Velsen 18.6.1848
105. Anna Maria DAM,
naaister, * Schooten 4.2.1826, + Velsen 21.1.1889
106.
Casper ARISZ, landman, * Velsen 1815, + Velsen 28.5.1883, Velsen
107. Marijtje
KORS, * Velsen 1817
108.
Gerrit WESSEL, * Den Helder
109. Hermina DE WIJN,
110.
Simon BOOM, * Texel
111. Johanna Hendriks DITO, * Oude Schild (Texel)
1.9.1822, + 1909
112.
Johann Joseph (in Nederland: Johannes Josephus) WEBER, arbeider, * Bassenheim
25.2.1788, + Dubbeldam 6.2.1855, & Dubbeldam 22.5.1817
113. Anna Barbara
VAN LOON, * Dubbeldam 8.11.1797, + Dordrecht 23.11.1872
114.
Martinus MOHR, * Bassenheim?, + Dordrecht 10.2.1821
115. Adriana LUYTEN, +
Dordrecht 1.9.1839
116.
MELKER
117.
118.
DEKKER
119.
120.
Antonius DEMMERS, * Bergen op Zoom 1809, + Velsen, & Bergen op Zoom
121.
Adriana Cornelia SCHILLEMANS
122.
DE GROOT
123.
124.
Dirk NOOM, arbeider,
125. Eke BLOM, * Amsterdam 13.5.1824, + Velsen
31.12.1886
126.
Jacob BUIS, arbeider, * Hoogwoud 4.7.1830, + Velsen,
127. Antje GROET, *
Berkhout 4.2.1832, + Velsen